У Львівській міській раді знайшли гранату - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.99 € 32.34
У Львівській міській раді знайшли гранату

Добре, що сувенірна.

Фото: Львівська міська рада.

У Львівській міській раді знайшли гранату

Муляж гранати виявили на другому поверсі Ратуші

У Львівській міській раді в суботу, 27 листопада, знайшли предмет схожий на гранату. Через це на місці події працювали правоохоронці та вибухотехніки. 

Про це повідомили у Львівській міській раді. 

Місце на 2 поверсі Ратуші, де знайдено предмет, схожий на гранату, було обстежено старшим інспектором-вибухотехніком. І виявилось, що це не бойова, а сувенірна граната – муляж, виготовлений з дерева та пофарбований у відповідні кольори.

Предмет, схожий на гранату, знайшли на другому поверсі Львівської Ратуші. На місце події прибула слідчо-оперативна група та вибухотехніки. Під час огляду фахівці встановили, що граната не справжня, а сувенірна. 

Читайте також: З торгового центру на операційний стіл: рівнянку, якій раптово стало зле, транспортували у столичну лікарню.

«Місце на 2 поверсі Ратуші, де знайдено предмет, схожий на гранату, було обстежено старшим інспектором-вибухотехніком. І виявилось, що це не бойова, а сувенірна граната – муляж, виготовлений з дерева та пофарбований у відповідні кольори», - повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Олег Забарило.