Богдан – Зеленському: «Ви збрехали 100 500 разів» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 32.19
Богдан – Зеленському: «Ви збрехали 100 500 разів»

«Вы же раньше так дружили…»

Фото із сайту nv.ua.

Богдан – Зеленському: «Ви збрехали 100 500 разів»

Напевне, глава держави вже сам не радий, що затіяв зустріч із журналістами

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан звинуватив президента Володимира Зеленського (обоє на фото) у брехні щодо ряду його заяв на пресконференції 26 листопада.

«Шановна українська громадо!!!

Мене вчора згадав у дуже негативному контексті Найвеличніший Лідер нації, який протягом інтерв’ю 74 рази нагадав суспільству, що саме Він Верховний Головнокомандувач та Президент України!!!

Проте, таке високе звання не дозволяє Вам, вельмиповажний Володимир Олександрович, брехати, тому що те, що Вам можна було у «95 кварталі», не личить Верховному Головнокомандовичу Президенту України, якого обрав народ України.

Тому змушений відповісти:

– Ви збрехали, що я приводив до Вас Юрій Бутусова (його привів до Вас Покійний Сергій Нижній);

– Ви збрехали що Рябошапка Руслан був адвокатом Коломойського (Руслан взагалі ніколи не був адвокатом, в цьому випадку адвокатом був я);

– Ви збрехали що генерал Бурба відповідав за транспорт Майдану (повірте я перевірив і він не відповідав ні за транспорт Майдану ні за транспорт проти Майдану).

Крім цього Ви збрехали ще 100500 разів.

Не слід було Вам цього робити!!!

Тавариш Богдан», – написав Андрій Богдан своїй сторінці у Facebook.

Ви збрехали, що Руслан Рябошапка був адвокатом Коломойського (Руслан взагалі ніколи не був адвокатом, в цьому випадку адвокатом був я).

Андрій Богдан висловлюється рідко, але «мітко». Фото із сайту «Українська правда», Dmitriy Larin.
Андрій Богдан висловлюється рідко, але «мітко». Фото із сайту «Українська правда», Dmitriy Larin. / Dmitriy Larin

 Нагадаємо, що на пресконференції у п’ятницю Зеленський, зокрема, сказав Бутусову: «Коли я став президентом, ми з вами зустрічалися у студії «Кварталу 95» і вас до мене привів товариш Богдан. Він сказав: «Ось людина, котра працювала на Ігоря Валерійовича  Коломойського і Корбана, коли ті захищали Дніпропетровську область».

«Там сидів товариш Рябошапка, який був адвокатом Коломойського, це потім він почав виступати і говорити: «На яких ми олігархів працюємо». А я сказав: «Мені байдуже, на кого ви працювали, давайте робити сильну команду», – додав Зеленський.

Президент також назвав ексглаву ГУР Василя Бурбу «СБівцем», який керував блокуванням транспорту на Майдані. 

У лютому 2014 року депутат Геннадій Москаль представив документи, отримані за допомоги працівників СБУ та МВС, у яких згадується ім’я Бурби. Однак достовірність цих документів не була підтверджена.

Читайте також у нас: «Треба було встати і дати Зеленському по морді», – Юрій Бутусов».