Очільник громади з Волині представляв у Дубаї «Розумну Україну» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 32.19
Очільник громади з Волині представляв у Дубаї «Розумну Україну»

Волинь-нова

Очільник громади з Волині представляв у Дубаї «Розумну Україну»

Устилузький міський голова Віктор Поліщук у складі другої делегації керівників органів місцевого самоврядування та активних учасників Всеукраїнського освітнього проєкту з подолання цифрової освітньої нерівності «Інноваційний прорив» відвідав Всесвітню виставку Dubai Expo 2020, що триває у Дубаї (ОАЕ). Дана поїздка відбулась в рамках співпраці Всеукраїнської організацїї органів місцевого самоврядування Асоціації міст України, Мінцифри, ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти»» та Устилузької міської ради

Виставка Dubai Expo 2020 – це обмін надихаючими новими перспективами, які вирішують найбільші виклики та можливості нашого часу, це інновації, які змінюють наше життя, це світ надзвичайно високих технологій. 192 країни - учасниці у своїх павільйонах демонструють нові ідеї розвитку, діляться сучасним світовим досвідом.

Приємно було побачити, що український павільйон – один із найкращих на виставці в Дубаї, а наші освітні смарт-інновації відповідають світовим тенденціям сталого розвитку.

Для України  цьогорічна виставка була особливою. Адже вперше на локації Expo 2020 наша країна побудувала власний павільйон, емблемою якого стали 9 жовто-блакитних крапок, які символізують тему Smart Ukraine: Connecting Dots ( Розумна Україна: точки підключення). Приємно було побачити, що український павільйон – один із найкращих на виставці в Дубаї, а наші освітні смарт-інновації відповідають світовим тенденціям сталого розвитку.

 

 Слід відмітити, що виставка Expo 2020- це не лише демонстрація новітніх технологій, а й налагодження комунікацій з очільниками громад всієї України, це обмін досвідом та ідеями, що дасть можливість кращі практики застосовувати у своїй діяльності.

Джерело: Устилузька громада