Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
Лікар з Луцька виграв 200 тисяч у телевізійному шоу

Олександр легко долав питання за питанням і зумів заробити 200 000 грн.

Фото ictv.ua.

Лікар з Луцька виграв 200 тисяч у телевізійному шоу

Волинянин став учасником другого випуску «Хто хоче стати мільйонером?»

1 грудня на ICTV відбувся показ другого випуску легендарної телегри «Хто хоче стати мільйонером?». Першим учасником другого випуску шоу «Хто хоче стати мільйонером?» став лікар Волинської обласної лікарні Олександр Онофрійчук.

Пан Олександр займається ультразвуковою діагностикою щитовидної залози, а на вихідних обожнює проводити час на дачі разом із сім’єю. На ефір учасник прийшов разом зі своєю дружиною Яною, яка за сумісництвом ще й його колега. Вона пообіцяла постаратися допомогти своєму чоловікові у найскладніших питаннях.

Олександр Онофрійчук виграв у шоу 200 000 гривень.

Олександр легко долав питання за питанням і зумів заробити 200 000 грн. Чотирнадцяте питання звучало так: «Яку зброю під час Другої світової війни США планували використати проти Японії?». Серед варіантів відповіді: А. Кажанів-бомб, В. Липку бойову піну, С. Генератор грому і D. Блювальний пістолет. Олександр довго сумнівався у своєму виборі. У результаті учасник вирішив не відповідати на це питання і забрати виграну суму. Таким чином йому не вистачило лише двох кроків, щоб стати мільйонером.

Читайте також: Скільки треба відкладати, щоб купити квартиру в Луцьку і в інших містах України

Telegram Channel