Замість вершкового масла учням у школі мастили на хліб фальсифікат - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 32.06
Замість вершкового масла учням у школі мастили на хліб фальсифікат

Як же ж так?!

Фото agronews.ua

Замість вершкового масла учням у школі мастили на хліб фальсифікат

Хтось добряче заробляв на здоров'ї дітей...

На Кіровоградщині тривають позапланові перевірки закладів освіти щодо забезпечення дітей якісним та безпечним харчуванням. Так, в ході інспектування у двох школах Олександрійського району (с. Головківка, с. Ізмайлівка) на харчоблоках відібрали зразки масла солодковершкового «Селянське» 73% жиру. Про це повідомляє Держпродспоживслужба, пише agronews.ua.

При виготовленні масла замість жирів тваринного походження використали рослинні, що є фальсифікацією продукції та порушенням чинного законодавства.

За результатами лабораторних досліджень продукт не відповідає вимогам ISO 17678:2010 за тригліцеридним складом. Тобто, при виготовленні масла замість жирів тваринного походження використали рослинні, що є фальсифікацією продукції та порушенням чинного законодавства. Виробником зазначеного масла на етикетці вказано ТОВ «Богодухівський молзавод», Харківська область.

Керуючись нормами Законів України, з метою недопущення подальшого використання неякісної продукції Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області винесло рішення про вилучення зазначеного масла з обігу в навчальних закладах. Зазначимо, що про випадки фальсифікації продукції, виробником якої зазначено ТОВ «Богодухівський молзавод», Харківська область, Головне управління неодноразово повідомляло на офіційному вебсайті.

Читайте також: Коронавірус на Волині забрав за добу 10 життів: усі цифри на 3 грудня.