Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
Надання Росії гарантій щодо нерозширення НАТО означатимуть кінець Альянсу - Порошенко

Петро Порошенко.

Фото 5 канал.

Надання Росії гарантій щодо нерозширення НАТО означатимуть кінець Альянсу - Порошенко

П'ятий президент нагадав, що головною метою Путіна є заxоплення України

НАТО не може надавати Росії жодних гарантій щодо не розширення НАТО, бо це буде кінцем Альянсу і вільної Європи. Про це п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» заявив у прямому ефірі італійського телеканалу Sky TG24, інформує 5 канал.  

«Росії просто не можна надавати будь-які юридичні гарантії щодо нерозширення НАТО, тому що це був би кінець. Надання згоди на таку пропозицію було б кінцем і для НАТО, і для Вільного світу, і Європи. У цій ситуації ми повинні розуміти, що Путін завжди піде настільки далеко, наскільки йому дозволяє Західний вільний світ», – зазначив Петро Порошенко. 

Путін завжди піде настільки далеко, наскільки йому дозволяє Західний вільний світ.

Він також зазначив, що це небезпека не лише для України, але й для демократії і свободи, це загроза для Європи і світової глобальної безпеки. «За 5 років мого президентства я маю дуже позитивний досвід ефективної співпраці з президентом Байденом та ефективної співпраці з НАТО. У нинішній ситуації я абсолютно довіряю президентові Байдену, якого я дуже добре знаю. І я абсолютно довіряю НАТО», – сказав Порошенко. 

«Стратегічною метою Путіна є захоплення України. Ми не повинні дозволити йому використовувати всі ці інструменти впливу на Європу. Адже це не тільки війна щодо України, яка відбувається з 2014 року з прямою агресією Росії проти України та спробою анексії Криму. Це також криза на кордоні Литви, Латвії, Естонії. Це також небезпечна ситуація в Польщі, Боснії та Герцеговині», – зазначає лідер «Європейської Солідарності». П'ятий президент вважає заяви Путіна спробою дестабілізувати Європу та весь світ, зламати єдність Європейського Союзу та Трансатлантичної спільноти. «Наш спільний інтерес – не дозволити йому цього зробити. І в цій ситуації надзвичайно важливо для всього світу, зокрема для Європейського Союзу та НАТО, бути разом з Україною», – резюмує Порошенко.

Читайте також: Бурбу намагалися видворити з України.

Telegram Channel