Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
«Динамо» у Луцьку «знищило» народний «Верес»

Автор дубля – Беньямін Вербич.

Фото ФК «Динамо».

Матч з рівнянами для команди Мірчі Луческу мав бути непростим не лише через впертість суперника, а й через погодні умови

Поле на стадіоні в Луцьку замерзло і рішення про проведення зустрічі приймалося Катериною Монзуль ледь не в останній момент, передає footballhub.com.ua.

Футболісти Динамо досить швидко пристосувалися до умов і вже на 21 хвилині вийшли вперед у рахунку. Вербич протягнув м'яч через центр, обігрався з Циганковим і пробив у ближній кут воріт Когута – 0:1.

У першому таймі команди більше не потішили вболівальників цікавими моментами.

Гарячіше стало після перерви.

Шапаренко відпасував на Вербича, а той ще одним ударом у ближній кут знову пробив воротаря (вітання Когуту) – 0:2.

На 51 хвилині Кучеров у власному штрафному майданчику збив Гармаша – пенальті. Одинадцятиметровий Циганков із першої спроби реалізував, але Катерина Монзуль попросила лідера киян перебити – одразу чотири гравці Вереса вбігли у штрафний до удару. Друга спроба у півзахисника збірної України не вдалася – вище воріт.

Такий епізод мав надихнути номінальних господарів, проте Динамо збільшило тиск і досягло свого. Шапаренко відпасував на Вербича, а той ще одним ударом у ближній кут знову пробив воротаря (вітання Когуту) – 0:2.

13 Чорноморець 16 2 5 9 17 - 36 11
14 Минай 16 1 7 8 11 - 25 10
15 Інгулець 15 2 4 9 11 - 26 10
16 Маріуполь 16 2 1 13 18 - 38 7