Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Зброя і «пекельні» санкції: Порошенко розповів, що потрібно Україні для стримування російської агресії

«Ми здатні захистити свою землю самі, але нам безумовно потрібна оборонна зброя та «пекельні» санкції проти Росії сьогодні, якщо агресія продовжуватиметься».

Фото Європейська солідарність.

Зброя і «пекельні» санкції: Порошенко розповів, що потрібно Україні для стримування російської агресії

Путін має розуміти, що у разі посилення військової агресії проти України він отримає солідарну відсіч всього світу

Про це в ефірі італійського телеканалу Sky TG24 сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, інформує eurosolidarity.org. Він зазначив, що Україні потрібне летальне оборонне озброєння, а для Кремля – список «пекельних» санкцій, які будуть запровадженні у разі наступу. 

«Усі мають розуміти: нам не потрібні солдати НАТО на лінії фронту із Росією. Я пишаюся тим, що за п’ять років мого президентства ми створили одну з найефективніших і найсильніших армій на континенті. Ми здатні захистити свою землю самі, але нам безумовно потрібна оборонна зброя та «пекельні» санкції проти Росії сьогодні, якщо агресія продовжуватиметься», – наголошує Петро Порошенко. 

У цій ситуації нам потрібен сильний та єдиний голос для дипломатичного тиску на Росію. І в такому разі немає сумнівів, що ми досягнемо успіху.

«Нам точно потрібна підтримка України з боку ЄС та США на шляху реформ, які зміцнюють стійкість нашої країни. Нам безумовно необхідна єдність усього Вільного світу. У цій ситуації нам потрібен сильний та єдиний голос для дипломатичного тиску на Росію. І в такому разі немає сумнівів, що ми досягнемо успіху», – вважає Порошенко. 

«Якщо ви запитаєте мене, чи можна очікувати, що Путін піде на нову загострення війни, я відповім так: ніхто не знає, тому що Путін і сам не знає, чи піде він далі чи ні. Це залежатиме від того, наскільки ефективним, наскільки сильним та наскільки об’єднаним буде Вільний світ», – говорить Петро Порошенко. 

«Думаю, що саміт між Путіним та Байденом – це було абсолютно правильним рішенням. Єдиний голос України і НАТО – теж абсолютно правильне рішення. І збільшення підтримки України оборонною зброєю – абсолютно правильне рішення також. Думаю, що всередині України, незважаючи на те, що як лідер опозиції ми нині маємо певні внутрішні дискусії з чинним президентом Зеленським, я не маю сумнівів, що нам треба бути обʼднаними для захисту наших цінностей, нашої європейської інтеграції та суверенітету. Ніяких сумнівів», – наголосив Петро Порошенко.

Читайте також: Надання Росії гарантій щодо нерозширення НАТО означатимуть кінець Альянсу - Порошенко.

Telegram Channel