Волейбол: «Дніпро» підписав зв'язку збірної України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 32.19
Волейбол: «Дніпро» підписав зв'язку збірної України

Волейбольна Україна бажає успіху у новій команді!

Фото Артема Лавренчука.

Волейбол: «Дніпро» підписав зв'язку збірної України

Нинішній сезон волейболіст розпочинав у житомирському клубі «Житичі»

І минулої суботи допоміг команді вперше завоювати Суперкубок України, передає сайт volleyball.ua.

І минулої суботи допоміг команді вперше завоювати Суперкубок України.

В ході спортивної кар’єри зв’язуючий виступав в українських клубах «ЗакДУ» (2008-2011), ВНАУ (2011-2013), у «Фавориті» (2013\14) та у вінницькому «Серце Поділля» (2019\20). Щитков також має досвід виступів в іноземних чемпіонатах. Свого часу Віталій був гравцем російського «Динамо-ЛО» (2014\15) та польських команд «Слєпск Сувалки» (2015\16 та 2017\18) і «Крісполь Вресня» (2016\17) та в латвійському клубі «РТУ».

Волейболіст також є пасуючим національної збірної України, яка восени цього року вийшла в 1\8 фіналу чемпіонату Європи-2021. А на початку червня Щитков став срібним призером Золотої Євроліги.

Відзначимо, що у складі «Дніпра» вже є два зв'язуючих - це Дмитро Колпаков та Микола Куранов. Чи покине хтось з них команду, чи колектив виступатиме одразу з трьома пасуючими - поки що невідомо.

Читайте також: Гавайська волейболістка перебралась до України

Нагадаємо, що в ході ігрового сезону до команди також приєднався центральний блокуючий Дмитро Шаповал. А тиждень тому керівництво клубу змінило головного тренера. Новим наставником колективу став Володимир Орлов – екс-тренер жіночої збірної України.