Ми ніколи не здамося: Порошенко нагадав слова Черчилля і застеріг Путіна від нападу на Україну - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 32.06
Ми ніколи не здамося: Порошенко нагадав слова Черчилля і застеріг Путіна від нападу на Україну

«Ми не боїмося ні Путіна, ні російської агресії. Ми знаємо, як давати відсіч».

Фото Європейська солідарність.

Ми ніколи не здамося: Порошенко нагадав слова Черчилля і застеріг Путіна від нападу на Україну

Путін хоче залякати українців та весь світ, стягуючи війська до кордонів України, але українці знають як давати відсіч агресору. Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час брифінгу

«Чого хоче Путін? Путін хоче, щоб українці були налякані, щоб страх паралізував волю українців до опору. Путін хоче налякати весь світ для того, щоб світ забув про Україну. В мене величезний заклик, в першу чергу до українського народу – давайте не дарувати Путіну подарунки. Ми не боїмося ні Путіна, ні російської агресії. Ми знаємо, як давати відсіч», – сказав він.

Ми не боїмося Путіна, ми не налякані. І ми впевнені в нашій перемозі, бо з нами правда і з нами Бог.

«І в Москві, і в західних столицях мають бути впевнені, що позиція українців дуже збігається з цитатою великого діяча світу, прем’єр-міністра Великої Британії часів війни Вінстона Черчилля, який у трагічні для долі Великої Британії часи сказав: ми будемо битися на узбережжях, ми будемо битися в портах, ми будемо битися в полях, ми будемо битися на вулицях, ми будемо битися на пагорбах, але запам’ятайте – ми ніколи не здамося», – зазначив п’ятий Президент України.

«Зараз ця позиція є дуже актуальна і для України, і для українського народу. Ми не боїмося Путіна, ми не налякані. І ми впевнені в нашій перемозі, бо з нами правда і з нами Бог», – сказав Порошенко.

Читайте також: Карпатська мольфарка передбачила політичне майбутнє Зеленського (Відео)​.