Польща змінює правила в'їзду в країну - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
Польща змінює правила в'їзду в країну

Із 15 грудня тестування на Covid-19 буде обов'язковим для низки громадян.

Фото ілюстративне.

Польща змінює правила в'їзду в країну

Нові правила почнуть діяти з 15 грудня

У Польщі з 15 грудня почнуть діяти нові правила в'їзду в країну. Всі особи, які прибули на територію країни з-за меж Шенгенської зони, повинні мати негативний тест на Covid-19, зроблений не раніше ніж за 24 години до перетину кордону, інформує WProst.

Польський уряд вирішив посилити карантинні обмеження через появу нового штаму коронавірусу «Омікрон». Із 15 грудня тестування на Covid-19 буде обов'язковим для людей, які контактували з інфікованими людьми, зокрема, для вакцинованих. Також уряд Польщі ухвалив рішення посилити карантинні обмеження.

Із 15 грудня кількість людей, які можуть відвідувати церкви, ресторани, готелі, культурні об'єкти (кінотеатри, театри, опери, громадські центри, концерти), а також басейни і аквапарки буде скорочено з нинішніх 50% до 30%. 

Із 15 грудня кількість людей, які можуть відвідувати церкви, ресторани, готелі, культурні об'єкти (кінотеатри, театри, опери, громадські центри, концерти), а також басейни і аквапарки буде скорочено з нинішніх 50% до 30%. Зміни також будуть внесені в роботу громадського транспорту. У громадському транспорті або поїздах буде дозволено займати 75% вільних місць.

Дискотеки, клуби та танцювальні заклади також будуть закриті з 15 грудня. 31 Грудня та 1 січня 2022 року в закритих закладах буде дозволено проводити вечірки не більше 100 осіб. Менша кількість людей також зможуть відвідувати спортивні зали та Фітнес-клуби, а також музеї та художні галереї - ліміт становить 1 людина на 15 квадратних метрів. Ці ж обмеження поширюються на ярмарки, виставки, конференції та магазини.

Крім того, з 15 грудня тестування на Covid-19 буде обов'язковим для членів домогосподарств інфікованих людей, включаючи тих, хто вакцинований. А студенти перейдуть на дистанційне навчання за кілька днів до Різдва, а також за кілька днів до хрещення. В цілому дистанційне навчання триватиме з 20 грудня 2021 року по 9 січня 2022 року. Після цієї дати студенти повинні повернутися на очну форму навчання.

Читайте також: Яким буде курс гривні щодо долара до 2024 року: прогноз Мінекономіки

Джерело: Главком