Роман Яремчук приносить «Бенфіці» перемогу над колись рідним для нього «Динамо» (Відео)

Отакої!

Фото Getty Images.

В іншому матчі групи Е «Баварія» розтрощила «Барселону»

«Бенфіка» (Лісабон, Португалія) – «Динамо» (Київ, Україна) – 2:0 (1:0  Роман Яремчук, 16 хв.; 2:0 – Мораес Жилберту, 22 хв.)

Ліга чемпіонів, груповий турнір. Група Е. 6-й тур. 8 грудня 2021 року. Лісабон. Стадіон «Ештадіу да Луш». Головний суддя Деніц Айтекін (Німеччина).

За іронією долі, отаточно ганебним нинішній єврокубковий сезон для «Динамо» зробив вихованець академії київського клубу Роман Яремчук.

На 16-й хвилині 26-річний уродженець Львова перервав свою тривалу гольову засуху в складі «Бенфіки» й забив дебютний гол у Лізі чемпіонів.

За якихось чотири хвилини бразильський захисник Мораес Жилберту подвоїв перевагу португальського клубу.

Дивимося огляд матчу:

Таким чином «Динамо», як і «Шахтар», не змогло здобути жодної перемоги в шести турах цьогорічного групового турніру ЛЧ...

В іншому поєдинку групи Е все також склалося якнайкраще для лісабонців. «Баварія» у Мюнхені розтрощила «Барселону» з рахунком 3:0 і завершила груповий турнір з шістьма перемогами та різницею м'ячів 223. Тож «Бенфіка» випередила каталонців у боротьбі за друге місце (а Роману Яремчуку тепер треба бути дуже добре подумати, якщо під час зимового трансферного вікна таки справді покличуть у «Барселону»!).