Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Партквитками «Єдиної Росії» Путін визнав ватажків бойовиків на Донбасі своїми представниками - Порошенко

Петро Порошенко.

Фото Європейська солідарність.

Партквитками «Єдиної Росії» Путін визнав ватажків бойовиків на Донбасі своїми представниками - Порошенко

Вручення ватажкам бойовиків терористичних ЛДНР партійних квитків путінської партії «Єдина Росія» – це визнання їх представниками російської окупаційної адміністрації

Про це сказав п’ятий Президент України, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна», пише eurosolidarity.org.

Це є представники російської окупаційної адміністрації, які визнані Путіним і Медведєвим як представники Росії.

«Тепер повністю закінчується наратив Путіна і його п’ятої колони всередині країни про те, що ми з ними, українці і Україна має вести переговори. Це є представники російської окупаційної адміністрації, які визнані Путіним і Медведєвим як представники Росії», – підкреслив Петро Порошенко.

Він також підкреслив, що вручення ватажкам бойовиків партійних квитків путінської партії «Єдина Росія» закінчує будь-які спроби вести ці переговори і повертає нас до вимоги трьох позицій.

«Перше – скасувати їхні російські паспорти або українське громадянство. Друге – скасувати указ про те, що Путін включив окуповані території в економічну інфраструктуру Росії. Тобто вони мають брати в тендерах, вони не мають митних кордонів, вони є частиною Росії. І третє – ми маємо нарешті зупинити позицію політичної інтеграції окупованих територій або це є фактично самовизнання Путіна і Медведєва», – зазначив він.

«І це є підставою для того, щоб врешті решт і Путін, і Медведєв, і вся ця камарилья опинилася в Гаазі, в суді і несла відповідальність за окупацію України», – підкреслив Петро Порошенко.

Читайте також: Вимагаємо відставки заступника міністра за ганебну поведінку у зоні ООС – Ірина Геращенко.

Telegram Channel