Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
У Луцьку відкрили нову філію ЦНАПу

Дуже зручно.

Фото Луцької міськради.

У Луцьку відкрили нову філію ЦНАПу

Вона - на вул. Ковельській, 53, у приміщенні Луцької районної ради

«Філософія ЦНАП — максимальний доступ і зручність для тих, хто потребує адміністративних послуг, - зазначив під час відкриття заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич. - Територіально громада значно розширила межі за рахунок долучення прилеглих громад, тому виникла необхідність спростити шлях жителів до отримання послуг. За ініціативи міського голови Ігоря Поліщука у листопаді цього року відкрили філію на проспекті Соборності, а тепер ще у цьому мікрорайоні». Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Ще однією функцією філії буде навчання людей цифрової грамотності.

За словами голови Луцької районної ради Олександра Омельчука, приміщення для ЦНАП підготували впродовж трьох тижнів. Наразі тут для зручності відвідувачів — світла, простора, сучасна зала. Послуги надаватимуть чотири кваліфікованих адміністратори.

«Мешканці мікрорайону та прилеглих сіл швидко, сучасно і комфортно зможуть скористатися допомогою адміністраторів у реєстрації місця проживання, поданні документів для отримання соціальних допомог, зокрема, послуги «єМалятко», реєстрації об’єктів нерухомості, оформлення земельних відносин і дозвільних документів, тощо», - розповіла директор ЦНАП у місті Луцьку Лариса Карп’як.

Ще однією функцією філії буде навчання людей цифрової грамотності — адміністратори допомагатимуть відвідувачам зареєструватися, замовляти послуги на платформі Дія, навіть завантажувати сертифікати. «Ця платформа Міністерства цифрової трансформації суттєво вивільняє час кожного в отриманні послуги, бо об’єднує всі структури в єдину зручну й дієву онлайн-систему», - переконана Лариса Карп’як.

Заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич розповів про стратегічну перспективу — реконструкцію приміщення ДРАЦСу у Луцьку, що у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, можливо, вдасться обладнати як основний офіс Дії-центру — ЦНАП.

Читайте також: У Луцьку добудують тролейбусну лінію.

Telegram Channel