Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Чого приїжджав Андрій Герус у Нововолинськ?

Народний депутат Андрій Герус тепер частіше буватиме в Нововолинську.

Фото Алли Лісової.

Чого приїжджав Андрій Герус у Нововолинськ?

  Голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус проінспектував хід робіт на  спортивному комплексі Нововолинського ліцею №8.

  Завдяки народному депутату Андрію Герусу, який родом з села Литовеж колишнього Іваничівського району та навчався у Нововолинську, вдалося залучити з державного бюджету на цей об’єкт  6,5 мільйона гривень.

       У даний момент вони стараються використати сприятливі погодні умови і підготувати основу для весняних робіт. Їм допомагає субпідрядник ТОВ «Західбудпром», яке очолює Ярослав Савич, - вони, використовуючи плюсову температуру, вкладають бруківку, встановлюють поребрики.  До кінця року планується завершити основні підготовчі роботи. 

  Про це раніше повідомляв народний депутат Ігор Гузь, який зазначав, що після перемовин Герус вирішив підтримати ідею спорудження спортивного об’єкта біля ліцею №8 у Нововолинську. Вже ведуться роботи, завершити які  мають навесні. За втілення проєкту взявся генпідрядник ПП «Спортелітбуд», який, до слова, будував стадіон біля ліцею № 1 шахтарського міста.  Про фаховість цих будівельників свідчить той факт, що вони  виграли тендер на виконання робіт на НСК «Олімпійський». У даний момент вони стараються використати сприятливі погодні умови і підготувати основу для весняних робіт. Їм допомагає субпідрядник ТОВ «Західбудпром», яке очолює Ярослав Савич, - вони, використовуючи плюсову температуру, вкладають бруківку, встановлюють поребрики.  До кінця року планується завершити основні підготовчі роботи.

  Як зазначив Нововолинський міський голова Борис Карпус, за потреби місто також долучиться коштами, щоб провести благоустрій території навколо та встановити освітлення.

Алла Лісова

Читайте також: У Воєгощі на Камінь-Каширщині громада споруджує сучасний стадіон .

Telegram Channel