Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
8-річний хлопчик через поліцію розшукав Святого Миколая, щоб той подарував інвалідний візок меншому братові (Фото)

Оце так!

Фото Нацполіція.

8-річний хлопчик через поліцію розшукав Святого Миколая, щоб той подарував інвалідний візок меншому братові (Фото)

Поліціянти разом з волонтерами «розшукали» Святого Миколая та допомогли здійснити мрію хлопчика

На Закарпатті 8-річний хлопчик звернувся до поліції з проханням розшукати Святого Миколая, щоб той подарував інвалідний візок меншому братові.

Про це повідомили у прес-службі поліції.

Зворушлива історія трапилася у місті Свалява. 8-річний Стасик прийшов у відділок поліції та попросив знайти Святого Миколая. За словами хлопчика, йому вкрай необхідно вручити йому важливий лист. 

Поліцейські вирішили діяти негайно: до свята залишалося кілька днів. Разом із волонтерами, працівникам поліції вдалося реалізувати бажання дитини.

Як виявилося потім, дитина просила Святого Миколая принести у подарунок своєму молодшому 6-річному братику інвалідний візок.

Поліціянти відреагували миттєво, «розшукали» Святого Миколая, передали письмове прохання адресату та допомогли дитині здійснити мрію хворого братика.

«Поліцейські вирішили діяти негайно: до свята залишалося кілька днів. Разом із волонтерами, працівникам поліції вдалося реалізувати бажання дитини», –  йдеться в повідомленні.

На щастя, поліціянти встигли до свята. Сім’я Стасика дочекалася подарунків від Святого Миколая. Діти отримали не лише інвалідний візок, а й зимовий одяг, іграшки та купу смаколиків.

Читайте також: Чоловіка затримано за наругу над прапором України (Фото).

 

 

 

Telegram Channel