Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
У Володимирі ремонтують важливий водопровід

Роботи тривають.

Фото Володимир-Волинської міськради.

У Володимирі ремонтують важливий водопровід

Тут часто траплялися прориви

На вулиці Кобзарській у місті Володимирі ремонтують водопровід, йдеться на  сайті Володимир-Волинської міськради.

Було прийняте рішення замінити старі чавунні труби діаметром 500 мм на поліуретанові діаметром 400 мм. Міський голова Ігор Пальонка наголосив, що даний водопровід є важливим об’єктом, оскільки від нього залежить якісне постачання води населенню. На капітальний ремонт мережі було виділено 2 мільйони 600 тисяч гривень з місцевого бюджету.

За інформацією підрядників, роботи встигнуть завершити до кінця року.

Завершення капітального ремонту планується до кінця поточного року. А от оплата відбуватиметься у два етапи: половину підрядна організація отримає цього року, а другу половину – наступного. Новий водогін дасть можливість зменшити втрати води і зекономити на електроенергії. За інформацією підрядників, роботи встигнуть завершити до кінця року.

Дана ділянка є дійсно важливою для міста,бо по ній проходить водопровід протяжністю 480 метрів діаметр труби 500 мм. Це старі чавунні труби, що дуже близько розташовані біля залізничної колії.  Внаслідок вібрації, викликаної рухом потягів, водопровід досить часто виходив з ладу, спричиняючи перебої з водопостачанням.

Прокладання водогону проводиться методом горизонтального буріння, під час якого використовуються спеціальні бурові установки, при цьому не пошкоджується дорожнє покриття, також цей метод є вигідний у плані економії коштів. 

Читайте також: У Володимир-Волинському ТМО до Нового року запрацює оновлене інфекційне відділення.

Telegram Channel