Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Фракція у Луцькраді зробила заяву щодо політичного переслідування Петра Порошенка

«Європейська Солідарність» вимагає у влади «негайно припинити переслідування опозиції, зокрема – Петра Порошенка.

Фото Луцька міська рада.

Фракція у Луцькраді зробила заяву щодо політичного переслідування Петра Порошенка

Фракція «Європейська Солідарність» у Луцькій міській раді зробила заяву щодо останніх подій, пов’язаних із підозрою Петру Порошенку в державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій у справі про постачання вугілля з Донбасу

Про це стало відомо 22 грудня під час пленарного сесійного засідання Луцької міської ради, пише  «Інформаційне агентство ВолиньPost».
Заяву від фракції оголосив депутат Юрій Моклиця. Він зауважив, що фракція звертається, насемперед, до лідерів проукраїнських патріотичних сил. У заяві «Європейської Солідарності», зокрема, підозру називають методом чинної влади для переслідування опозиції.

«Європейська Солідарність» вимагає у влади «негайно припинити переслідування опозиції, зокрема – Петра Порошенка і стати на захист держави шляхом консолідації суспільства».

«Офіс Генпрокурора спільно з Державним бюро розслідувань за замовленням Банкової прикриває бездіяльність влади переслідуванням опозиції. Замість кроків щодо об’єднання суспільства перед загрозою російського вторгнення влада провокує суспільство до протистояння і підігрує ворогу», - виголосив Моклиця.
Тож фракція «Європейська Солідарність» вимагає у влади «негайно припинити переслідування опозиції, зокрема – Петра Порошенка і стати на захист держави шляхом консолідації суспільства» та закликає проукраїнські патріотичні сили об’єднати зусилля.

Читайте також: «Слуги» звинуватили Порошенка у держзраді й у той же день анонсували «Сватів» на «Росія-1»​.

Telegram Channel