Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
Як метеозалежним пережити температурні гойдалки з мінімальними болями: поради лікарів

Погодні коливання - цілковите випробування для людей, що реагують на зміни погоди.

Фото з відкритих джерел.

Як метеозалежним пережити температурні гойдалки з мінімальними болями: поради лікарів

Потепління короткочасне – лише на добу, а у неділю температура знову знизиться до -5 градусів, прогнозують синоптики

В Україні наразі холодна погода, але завтра, 24 грудня, очікується відлига, та ненадовго. Після короткочасного потепління повернеться холод. Такі погодні коливання - цілковите випробування для людей, що реагують на зміни погоди.

Як пережити природні гойдалки з мінімальними болями йшлося в сюжеті ТСН.

Головний симптом метеозалежних - підвищення артеріального тиску та головний біль. Після ДТП Олена спокійно може конкурувати з цілим Гідрометцентром. Окрім тиску, біль у суглобах, а голова подекуди аж тріщить. Перепади погоди молоду жінку раніше могли ледь не приковувати до ліжка.  Вона не могла встати без допомоги ліків і уколів.

Як стверджують фахівці, орієнтовно третина дорослих українців - метеозалежні. Група ризику: хворі на серцево-судинні недуги та з порушенням опорно-рухового апарату, і це вже не вік 65+.

Синоптик Укргідрометцентру Олександр Хала розповідає, у суботу може бути навіть 1-2 градуси тепла. І якраз у цьому полягає небезпека, тому що при таких температурах можуть випадати опади у вигляді мокрого снігу і дощу, а поверхня зараз переохолоджена і тому можлива сильна ожеледиця. Водночас, як наголошує синоптик, потепління короткочасне - лише на добу. У неділю температура знову знизиться до -5 градусів. 

Олена каже, для неї важливо пережити перший день погодних гойдалок. До них вона готується заздалегідь. «Бажано, аби я виспалася, також я намагаюся повноцінно харчуватися, щоб в раціоні були овочі і фрукти, мясо і риба. Намагаюся пити багато рідини та мінімізувати гаджети в цей період», - розповідає Олена.

Сімейна лікарка Ніка Степаненко цілковито підтримує такий підхід та каже, що вік людей, які залежать від погоди – молодшає: «Зараз, людина в 30 може мати гіпертонічну хворобу. Стреси, спосіб життя, багато не дуже добрих звичок, погане харчування, але в першу чергу, це стреси».

Якою буде погода в новорічну ніч – у Гідрометцентрі поки що сказати не можуть. Прогнозувати більш ніж на 5 днів, знову ж таки, і через різкі коливання - синоптики не беруться.

Читайте також: Магнітна буря накриє Землю на католицьке Різдво: чим вона небезпечна

Telegram Channel