Курси НБУ $ 41.42 € 45.26
На Волині заяви учасників бойових дій розглянула комісія з розподілу земельних ділянок

З цього приводу місцева влада ще зустрінеться з військовослужбовцями.

Фото з сайту Ковельської міськради.

На Волині заяви учасників бойових дій розглянула комісія з розподілу земельних ділянок

Йдеться про Ковельщину

Заяви учасників бойових дій розглянула комісія з розподілу земельних ділянок, інформується на сайті Ковельської міськради.

Під головуванням першого заступника міського голови Тараса Яковлева відбулось засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, та членами сімей загиблих учасників АТО/ООС для передачі земельних ділянок безоплатно у власність. 

У ході роботи вдруге розглянули звернення депутата міської ради Галини Стасюк  щодо внесення змін в Регламент в частині підтримки та стимулювання діючих військовослужбовців, які 5 і більше років перебувають на службі в Збройних Силах України та не менше 6 місяців у зоні проведення АТО/ООС. З цього приводу присутні вирішили організувати окрему зустріч із  військовослужбовцями, представниками спілок АТО/ООС та владою.  

Задоволено заяви кількох громадян щодо включення до відповідних реєстрів. 

Зокрема, переведено в позачерговий єдиний  реєстр учасників АТО ковельчанина, який отримав інвалідність  під час бойових дій. 

Переведено в позачерговий єдиний  реєстр учасників АТО ковельчанина, який отримав інвалідність  під час бойових дій. 

Погоджено заяву з надання  дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на землях батьків на вулиці Весела.

Вирішено призупинити розгляд звернень щодо виділення ділянок сільськогосподарського призначення, вільних від прав третіх осіб, до затвердження Комплексного плану просторового розвитку Ковельської територіальної громади.

До порядку денного було включено питання про внесення змін до Положення «Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд». Йдеться про відсоткове співвідношення при наданні земельних ділянок. Проте, враховуючи відсутність кількох членів комісії, його розгляд перенесли.

Читайте також:У Нововолинську атовцям виділили земельні ділянки, які непридатні для забудови

Реклама Google

Telegram Channel