Курси НБУ $ 29.25 € 30.48
Зеленський перебував у Буковелі в компанії Єрмака та Демченка, – Бутусов

«Зеленський у кафе, поруч із ним голова Офісу Президента Андрій Єрмак, навпроти – поки що не встановлена ​​нами людина».

Фото m.censor.net.

Зеленський перебував у Буковелі в компанії Єрмака та Демченка, – Бутусов

Президента Володимира Зеленського в Буковелі помітили разом з головою Офісу Президента Андрієм Єрмаком та головою комітету з розвідки при президентові - Русланом Демченком

Про це у Facebook повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

У Буковелі Зеленський перебуває у колі людей, яких він за новорічний стіл поруч із собою посадити не наважився.

«Президент Володимир Зеленський записав привітання до Нового року у колі людей, які мають авторитет в українському суспільстві. А ось у Буковелі Зеленський перебуває у колі людей, яких він за новорічний стіл поруч із собою посадити не наважився, бо деякі з них пов'язані із Москвою, а не із захистом України», - йдеться в повідомленні.

Один з читачів Цензор.НЕТ надіслав фото з Буковеля 5 січня.

«Президент Зеленський у кафе, поруч із ним голова Офісу Президента Андрій Єрмак, навпроти президента - поки що не встановлена ​​нами людина. За словами наших джерел, ліворуч спиною сидить навпроти Єрмака - Руслан Демченко - голова комітету з розвідки при президентові, проросійський політик, співавтор сумнозвісних Харківських угод щодо здачі Криму Росії. Президент Зеленський незаконно призначив Демченка на посаду з порушенням закону про люстрацію. Демченко є головною сполучною ланкою між Зеленським, Єрмаком та адміністрацією Путіна, оскільки має повну довіру Кремля», - підсумував журналіст.

Читайте також: «21 хвилина – це дуже круто... у сексі»: найдовше в історії привітання Зеленського розсмішило соцмережі (Відео).

Telegram Channel