Футболіст вартістю 70 мільйонів євро так обнімався з партнерами після забитого гола, що зламав палець (Фото)

Отакої!

Фото REUTERS.

Тренерському штабу довелося робити термінову заміну

В першому матчі півфіналу Кубка англійської ліги за участі «Челсі» й «Тоттенгема» відбувся неприємний епізод. Півзахисник «синіх» Кай Гаверц відкрив рахунок в поєдинку на 5-й хвилині зустрічі і побіг святкувати забитий м'яч з партнерами по команді.

Але 22-річний німець примудрився під час обіймів зламати палець. На другий тайм Томас Тухель випустив Тімо Вернера замість Гаверца. Головний тренер «Челсі» прокоментував травму Кая:

«Він відіграв перший тайм з болем, який посилювався з кожною хвилиною. Схоже, він зламав палець. Випускати його на другий тайм я не міг. Сподіваюся, це не стане для нього великою проблемою і Кай зможе повернутися в гру».

На другий тайм Томас Тухель випустив Тімо Вернера замість Гаверца.

«Челсі» виграв у «шпор» з рахунком 2:0 і тепер команди чекають матч-відповідь 12 січня, пише УНІАН.

Transfermarkt оцінює Гаверца в 70 мільйонів євро. Саме за цю суму «Челсі» купив німця в леверкузенського «Баєра».

В поточному сезоні Кай провів 23 поєдинки у всіх турнірах за «Челсі», забивши п'ять голів і зробивши дві результативні передачі.