Президент на розливі: Зеленського з Єрмаком «застукали» у барі (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 32.06
Президент на розливі: Зеленського з Єрмаком «застукали» у барі (Фото)

«Гуляти – так гуляти!»

Фото із сайту censor.net.

Президент на розливі: Зеленського з Єрмаком «застукали» у барі (Фото)

Невже святкували арешт майна Порошенка?

Президента Володимира Зеленського сфотографували у Буковелі під час обіду у компанії Андрія Єрмака у звичайному кафе, поряд із іншими туристами.

Фото гаранта з карафкою в руці оприлюднив Цензор.нет.

Хто ще був за столом Зеленського – невідомо. Що саме розливав президент – можна лише здогадуватися. Хоча судячи з розміру посудини – це могла бути горілка.

Що саме розливав президент – можна лише здогадуватися. Хоча судячи з розміру посудини – це могла бути горілка.

Хоча, у червні  2020-го Зеленський розказував виданню «Українська правда», що полюбляє вино, а от горілку та віскі не любить і ніколи не напивається.

Що Зеленський та Єрмак пили і з ким ще – ось у чому питання :) ФОТО ЦЕНЗОР.НЕТ.
Що Зеленський та Єрмак пили і з ким ще – ось у чому питання :) ФОТО ЦЕНЗОР.НЕТ.

 «Гуляти – так гуляти!»

«Гуляти – так гуляти!» Фото із сайту censor.net.

До речі, у Facebook головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов написав: 

«Президент Володимир Зеленський записав привітання до Нового року у колі людей, які мають авторитет в українському суспільстві. А ось у Буковелі Зеленський перебуває у колі людей, яких він за новорічний стіл поруч із собою посадити не наважився, бо деякі з них пов'язані із Москвою, а не із захистом України».

Один з читачів Цензор.НЕТ надіслав фото з Буковеля 5 січня.

«Президент Зеленський у кафе, поруч із ним голова Офісу Президента Андрій Єрмак, навпроти президента –поки що не встановлена ​​нами людина. За словами наших джерел, ліворуч спиною сидить навпроти Єрмака – Руслан Демченко – голова комітету з розвідки при президентові, проросійський політик, співавтор сумнозвісних Харківських угод щодо здачі Криму Росії. Президент Зеленський незаконно призначив Демченка на посаду з порушенням закону про люстрацію. Демченко є головною сполучною ланкою між Зеленським, Єрмаком та адміністрацією Путіна, оскільки має повну довіру Кремля», – підсумував журналіст.

Демченко є головною сполучною ланкою між Зеленським, Єрмаком та адміністрацією Путіна, оскільки має повну довіру Кремля.

А поки президент проводить час у Карпатах, його дружина з дітьми полетіли відпочивати. Куди саме, поки що достеменно невідомо, але, за даними джерел «Української правди», перший їхній рейс 5-го січня був до Стамбула. 

Читайте також у нас: «21 хвилина – це дуже круто... у сексі»: найдовше в історії привітання Зеленського розсмішило соцмережі (Відео)».