Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Чоловік загиблої в авіакатастрофі волинянки щодня купує квіти і йде на її могилу

Юлія Сулогуб загинула в катастрофі МАУ 8 січня 2020 року. 

Фото ІА Волинські новини.

Чоловік загиблої в авіакатастрофі волинянки щодня купує квіти і йде на її могилу

Елла Танова – тітка Юлії Сологуб – розповіла, що її племінниця мріяла подорожувати та побачити світ. Бортпровідниця загинула в катастрофі МАУ 8 січня 2020 року.

Елла Танова – тітка Юлії Сологуб – розповіла, що її племінниця мріяла подорожувати та побачити світ.Юлія вийшла заміж у 2018 році. Чоловік дуже важко переживає втрату коханої.

Про це пише 24 канал

Нагадаємо, бортпровідниця Юлія Сулогуб, уродженка Нововолинська, загинула в катастрофі МАУ 8 січня 2020 року. Юлія працювала в авіації близько року. Бортпровідницею вона стала після закінчення філологічного факультету в Києві.

– Усім важко. Чоловік щодня ходить на могилу до Юлічки. Щоранку прокидається, купує квіти і йде до неї. А потім на роботу,
– розповіла жінка.

Чоловік щодня ходить на могилу до Юлічки. Щоранку прокидається, купує квіти і йде до неї. А потім на роботу

Втрата Юлії стала трагедією для її родини. Час не зцілює рани. Мама загиблої тримається тільки на тому, що є ще одна молодша дочка. Водночас страждання не припиняються. Іноді жінка навіть не відповідає на телефонні дзвінки, бо не може говорити. Вона весь час плаче.

Нагадаємо, літак МАУ у небі Тегерана іранські військові збили ракетами 8 січня 2020 року. Іран визнав це лише 11 січня. На борту перебували 167 пасажирів та 9 членів екіпажу. Усі – загинули. Країни, громадяни яких загинули у катастрофі, намагаються добитися від Ірану належної компенсації. Посольство України в Ірані 8 січня 2022 року відкрило поблизу Тегерану Алею пам'яті жертв катастрофи.

Нагадаємо, бортпровідниці з Волині, яка загинула а авіакатастрофі літака МАУ, присвоїли звання Героя України

Юлія Сулогуб загинула в катастрофі МАУ 8 січня 2020 року. 
 

 

Реклама Google

 

Telegram Channel