Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
У райцентрі на Волині біля головної ялинки залили каток (Фото. Відео)

Буде гарне дозвілля для малечі і дорослих.

Фото з фейсбук-спільноти «Твій Володимир».

У райцентрі на Волині біля головної ялинки залили каток (Фото. Відео)

У Володимирі на площі Героїв розпочався монтаж льодового катка

Наразі тривають останні приготування до організації катка. Про це інформують у фейсбук-спільноті «Твій Володимир». 

 

Повідомляється, що льодовий майданчик буде безкоштовним, проте за прокат ковзанів доведеться платити. У соцмережі люди зазначають, що 50-70 гривень - занадто висока вартість оренди. таклж мешканці міста хвилюються, що через два дні буде плюсова температура. «З суботи можна рибок запускати - буде теж файна забавка», – відповідає користувач Безпека vidcom.com.ua. Інші пишуть, що буде басейн чи серфінг, є такі, що вже підшуковують травматолога.

Накінець, хоч якась «цивілізація», «культурний стрибок» в місті!

Жанна Білоцька зазначає: «Завтра вереск, як і очікувано: скільки води вилито! Хто за це платитиме! Нащо воно потрібно! Хоча ось уже кілька років народ просить ковзанку. Нарешті роблять! І знову не так. Тут підходить вислів: не довари свище - переваги дрище. З таким розкладом, нічого не треба робити. Ходіть по тій страшній площі, бігайте страшними доріжками по стадіоні, танцюйте біля могильних вінків і мовчіть. Бо щоб не зробили все не так».

Ще одна користувачка Olha Zalutska - Hurina схвалює ідею катка: «Краще поїхати в Луцьк чи Львів на каток? Накінець, хоч якась «цивілізація», «культурний стрибок» в місті! Ато, древній Володимир, чомусь в плані розваг завжди пасе задніх (залишається «древнім»).... Діти і дорослі (впевнена) будуть мати де провести дозвілля»!

Реклама Google

Telegram Channel