Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Відомо, коли підвищать зарплату правоохоронцям

Підвищити зарплати мають в наступному місяці.

Фото PMG.ua.

Відомо, коли підвищать зарплату правоохоронцям

Правоохоронці отримають підвищення заробітних плат вже з лютого 2022 року

Про це повідомив у фейсбуці міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

– Належне грошове забезпечення працівників системи МВС було і є моїм пріоритетом з перших днів роботи на посаді міністра, – написав він. 

– Головний підхід – підвищувати зарплати й виплати необхідно системно й планово, базуючись на досягненні конкретних результатів роботи. Команда МВС шукала рішення цієї непростої проблеми. І з Нового року є перші результати. Враховуючи, що у бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувались точково, за рахунок так званого Ковідного Фонду, на 2022 рік в Законі про держбюджет на це передбачено додаткових 2,8 млрд грн. Лише на зарплати Нацполіції додатково виділено 1 млрд.грн, додав міністр. 

За його словами, Президент доручив Уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% уже з 1 лютого.

– Підкреслю, не тільки поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби, – уточнив Монастирський.

– Співробітники МВС матимуть гідну винагороду за свою результативну роботу, акцентував Монастирський. 

Він також додав, що кошти для такого підвищення заробітних плат нам вдалось отримати завдяки спецоперації «Акциз»:

– Її за моїм дорученням розпочато проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року. Це, за інформацією ДПС, тільки за два останні місяці 2021 року забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд грн. Тож підвищення заробітної плати базується на конкретних результатах роботи нашої команди. Моя особиста позиція – всі кошти, які додатково надходять до бюджету по акцизних платежах мають скеровуватись на підвищення оплати праці працівників системи МВС, які, дбаючи про безпеку українців, щодня ризикують власним життям та здоров’ям.

Отож, вже з лютого буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло.

– Співробітники МВС матимуть гідну винагороду за свою результативну роботу, акцентував Монастирський. 

Читайте також: На тлі погроз про масові звільнення поліцейським пообіцяли підняти зарплати вже у січні

Реклама Google

Telegram Channel