Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
На Волині судитимуть власника підприємства, на якому чоловікові відірвало руку

Торік 54-річний працівник допустив потрапляння руки під фрезу деревообробного верстата, внаслідок чого отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Фото ілюстративне molbuk.ua.

На Волині судитимуть власника підприємства, на якому чоловікові відірвало руку

Володимир-Волинська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про порушення приватним підприємцем правил безпеки під час виконання  робіт з підвищеною небезпекою на виробництві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 272 КК України)

Слідство вважає, що власник підприємства у Володимирі, будучи відповідальним за охорону праці та техніку безпеки на виробництві, не оформив належним чином на роботу працівника, не провів йому інструктажі й стажування та допустив його до роботи з підвищеною небезпекою без навчання та перевірки знань з охорони праці.

Удень 6 вересня торік 54-річний працівник допустив потрапляння руки під фрезу деревообробного верстата, внаслідок чого отримав тяжкі тілесні ушкодження у вигляді травматичної ампутації правої кисті. Власник підприємства відповідатиме за це перед судом.

Чоловік отримав тяжкі тілесні ушкодження у вигляді травматичної ампутації правої кисті. Власник підприємства відповідатиме за це перед судом.

Зауважимо, що санкцією ч.2 ст. 272 КК України за порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, що спричинило інші тяжкі наслідки, передбачено покарання у виді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

Читайте також: Засудили волинянина, який, вийшовши з тюрми, побив до смерті рідну людину

Реклама Google

Джерело: Пресслужба обласної прокуратури
Telegram Channel