Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
Деяким лікарям підвищили мінімальну зарплату до 20 тисяч гривень

Про це відомо з документів до засідання уряду 12 січня.

Фото kf-ks.info.

Деяким лікарям підвищили мінімальну зарплату до 20 тисяч гривень

Якщо ж лікар чи фахівець працюють неповний робочий день, оплата праці за новими вимогами здійснюється пропорційно до відпрацьованого часу

Кабінет міністрів постановив підвищити мінімальні заробітні плати лікарям та медперсоналу.

Про це відомо з документів до засідання уряду 12 січня, пиша Економічна Правда.

А саме, мінімальну заробітну плату лікарям, що працюють у державних та комунальних медзакладах повний робочий день встановили на рівні 20 тисяч гривень.

Лікарі, які залучені лише до надання первинної медичної допомоги (або фахівців з команди такого лікаря) зможуть отримати підвищені зарплати лише якщо його обрали понад 70% пацієнтів оптимального обсягу.

Для середнього медперсоналу (фахівців з початковим/першим рівнем вищої медичної освіти) за таких умов «мінімалка» становитиме 13 500 грн.

Зазначається, що лікарі, які залучені лише до надання первинної медичної допомоги (або фахівців з команди такого лікаря) зможуть отримати підвищені зарплати лише якщо його обрали понад 70% пацієнтів оптимального обсягу.

Якщо ж лікар чи фахівець працюють неповний робочий день, оплата праці за новими вимогами здійснюється пропорційно до відпрацьованого часу.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила бюджет України на 2022 рік у другому читанні та окремо – в цілому. У ньому заклали підвищення «мінімалки» для лікарів заклали до 20 тисяч грн, а середнього медперсоналу – до рівні 13,5 тисяч грн. На це спрямують 2 млрд грн. Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким передбачається підвищення мінімальної заробітної плати для медичних працівників.

Читайте також: В Україні зростуть пенсії: хто й коли отримає підвищені виплати

Telegram Channel