Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Красуня: відомий шоумен Дмитро Танкович показав свою дружину

Волинь-нова

Красуня: відомий шоумен Дмитро Танкович показав свою дружину

Популярний український шоумен та телеведучий Дмитро Танкович вкрай рідко ділиться подробицями особистого життя. Однак, нещодавно він показав свою дружину-красуню, з якою позував на тлі Індійського океану.

Не так давно подружжя повернулось з відпустки, тому шоумен вирішив поділитись рідкісним кадром з дружиною. Фото він опублікував на особистій сторінці в Instagram.

 

Кохану дружину Дмитра Танковича звати Ольга. Перед камерою вона постала у блакитному купальнику та сонцезахисних окулярах.

На світлині Ольга ніжно пригорнулась до свого чоловіка, який мружив очі від сонця.

Жінка розпустила розкішне волосся та продемонструвала милу усмішку. На світлині Ольга ніжно пригорнулась до свого чоловіка, який мружив очі від сонця.

У дописі Дмитро Танкович пожартував, назвавши свою дружину красунею, а себе бджолярем. Рідкісний романтичний кадр чоловіка відразу прокоментували фани. Вони заявили, що в шоумена нереально красива дружина.

У коментарях юзери залишили багато приємних слів та засипали пару компліментами. Також шанувальники попросили Дмитра Танковича частіше показувати світлини з коханою дружиною.

Джерело: Вона
Telegram Channel