Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Пішла з життя відома російська акторка

Пішла з життя зірка фільмів «Гараж» і «Вокзал для двох».

Фото Главком.

Пішла з життя відома російська акторка

Причина смерті актриси не розголошується

Померла радянська та російська актриса Анастасія Вознесенська, вдова відомого актора Андрія Мягкова, який пішов з життя торік. Про смерть актриси повідомляє сайт МХТ імені Чехова, пише Главком.

Вознесенська померла у віці 78 років. Причина смерті актриси не розкривається. У театрі зазначили, що інформацію про час і місце прощання та похорон буде оголошено пізніше.

Анастасія Вознесенська народилася 27 липня 1943 року в Москві. Вона навчалася у Школі-студії МХАТ. У 1963 році вийшла заміж за свого однокурсника Андрія Мягкова.

«Вони прожили разом 57 років, й історія їхнього кохання була важливішою за будь-які творчі досягнення. Разом вони навчалися у Школі-студії, разом працювали в «Сучаснику», разом перейшли до МХАТу, разом залишили сцену, коли почало підводити здоров'я. Останнє десятиліття вони жили замкнуто, присвячуючи себе турботі одне про одного. Менш ніж рік тому ми проводили Андрія Васильовича в останню путь. Тепер вони знову разом…, – йдеться у заяві театру.

У кіно дебютувала в 1966 році, зіграла понад 20 ролей. Широку популярність їй принесла головна жіноча роль у фільмі «Майор Вихор». 

У кіно дебютувала в 1966 році, зіграла понад 20 ролей. Широку популярність їй принесла головна жіноча роль у фільмі «Майор Вихор». 

Також знімалася у таких фільмах, як «Гараж», «Вокзал для двох», «Аварія – донька мента».

Чоловік артистки Андрій Мягков помер 18 лютого 2021 року через гостру серцеву недостатність. Його не стало у віці 82 років.

Актор найбільш відомий за головними ролями в картинах режисера Ельдара Рязанова «Іронія долі, або З легким паром!» і «Службовий роман». Також він знявся в його стрічках «Гараж» і «Жорстокий романс». Крім цього, Мягков зіграв в таких фільмах, як «Дні Турбіних», «На Дерибасівській гарна погода, або На Брайтон-Біч знову йдуть дощі», «Післямова», «Надія» і «Срібні труби».

У 2015 році Міністерство культури України дало старт формуванню так званого «білого списку» діячів культури і мистецтва різних країн, які підтримують територіальну цілісність і суверенітет країни, в який увійшов Андрій Мягков.

А от фільм «Іронія долі», навпаки, до показу в Україні заборонений. Одну з подруг головної героїні зіграла актриса Валентина Тализіна, яка внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України.

Читайте також:  Практикантка львівського видання вигадала новину. Редакція більше не братиме студентів на роботу

Реклама Google

Telegram Channel