Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Захід розуміє, що влада переслідує Порошенка як політичного конкурента - журналіст Роман Цимбалюк

Журналіст також наголосив, що звинувачення Порошенка не мають жодних юридичних підстав.

Фото gazeta.ua.

Захід розуміє, що влада переслідує Порошенка як політичного конкурента - журналіст Роман Цимбалюк

Журналісти вважає, що саме популярність лідера ЄС спонукає владу переслідувати його

Причина переслідувань п'ятого Президента України, лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка у зростанні його підтримки українцями. Зеленському і його оточенню сподобалось бути при владі, тож вони намагаються позбавитись конкурентів. Про це сказав український журналіст Роман Цимбалюк в коментарі американському телеканалу RTN, передає gazeta.ua.

«Петро Порошенко діючий політик в Україні, який обраний у Раду, очолює найбільшу опозиційну партію «Європейська Солідарність». І рейтинги останньої говорять, що ще трохи - і «Європейська Солідарність» обжене партію влади «Слуга народу», - зауважив журналіст.

«Вся ця історія взагалі тхне. Тому що дуже багато спостерігачів, і я в їхньому числі, бачимо, що це так звана наша політична боротьба і вона не завжди відбувається чітко за демократичними нормами», - додав Цимбалюк.

«Вибори наближаються. Про рейтинги я уже сказав. Очевидно, Зе-команді сподобалося керувати державою, незважаючи на всі складнощі і роботу не до 18:00», - зазначив він.

«Вибори наближаються. Про рейтинги я уже сказав. Очевидно, Зе-команді сподобалося керувати державою, незважаючи на всі складнощі і роботу не до 18:00», - зазначив він.

Журналісти вважає, що саме це в першу чергу пов'язано із переслідуванням Петра Порошенка.

«Як я бачу, мрія Зеленського - посадити на одну лаву підсудних Медведчука (це кум Путіна і, як він себе вважає. лідер всіх проросійських сил) і Петра Порошенка. При всіх труднощах та бруді української політики все ж таки нечесно і неадекватно ставити знак рівності між ними», - підкреслив він.

Журналіст також наголосив, що звинувачення Порошенка не мають жодних юридичних підстав: «Щодо самої справи по закупівлі вугілля, я не думаю, що є шанси довести цю справу до такого завершення, як хочуть в Офісі президента». Він зауважив, що той період, про який говорять слідчі, шахти на окупованій частині Донбасу ще не були націоналізовані бойовиками, вони знаходилися під юрисдикцією України, шахтарі отримували заробітну плату в гривнях на картки в українських банках».

Роман Цимбалюк зауважив, що лідер «Європейської Солідарності» має значну підтримку українців, а також є поважним і відомим політиком на Заході.

«І всі бачать, що це більше схоже на якісь політичні репресії і спробу збити конкурента. Загалом це навряд чи піде на користь українській державі, особливо з урахуванням геополітичного розкладу. З одного боку, в наші ворота вже зайшов ворог, окупувавши Крим і Донбас. Відкривати другий внутрішній фронт, бо Петро Порошенко зібрав під своїм крилом дуже багато людей з чіткими проукраїнськими поглядами, в той час, коли можуть бути нюанси з війною - означає неідеально виглядати в очах західних партнерів, підтримки яких ми потребуємо. І це вже занадто», - резюмував він.

Читайте також:Суддя Печерського суду, яка мала оголосити рішення про арешт майна Порошенка, раптово «пішла у відпустку» - адвокат

Telegram Channel