Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Найбільше грошей в Україні витрачають туристи з ОАЕ

Оце так!

Фото unn.com.ua

Найбільше грошей в Україні витрачають туристи з ОАЕ

Кожен із них лишає у нас понад дві тисячі доларів...

Туристи з Об’єднаних Арабських Еміратів під час перебування в Україні у 2021 році в середньому витрачали $2220 на людину, що є найвищим показником з-поміж представників інших країн.

Про це на сторінці в соцмережі Facebook повідомила голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, інформує УНІАН.

«Серед мандрівників найбільші витрати мали громадяни Об’єднаних Арабських Еміратів, які витрачали $2220 на людину. Туристи з Саудівської Аравії та Оману витрачають дещо менше ($1500), але це більше ніж наші традиційні ринки. Канадці витрачали $1250, гості зі США – $1125», - написала вона.

В середньому туристи перебувають в Україні від 7 до 10 днів, витрачаючи $929.

За її словами, в середньому туристи перебувають в Україні від 7 до 10 днів, витрачаючи $929.

Кількість туристів, які в'їхали до України у перші три квартали 2021 року, перевищила 3 млн осіб та зросла на 12,6% у порівнянні з першими трьома кварталами 2020 року.

До ТОП-15 країн за кількістю іноземців, що в’їхали до України, увійшли Молдова, Росія, Польща, Румунія, Білорусь, Туреччина, Угорщина, Німеччина, Ізраїль, США, Саудівська Аравія, Італія, Великобританія, Індія, Азербайджан.

Реклама Google

Читайте також: Це міжнародна ганьба і Зеленського, і його команди, які йдуть слідами Януковича – Луценко про переслідування Порошенка.

Telegram Channel