Курси НБУ $ 29.25 € 30.48
У Польщі агентство з працевлаштування обдурило більше 100 українців

Роботодавець не повідомляв до ужендів праці про те, розпочав роботу іноземець чи ні.

Фото galas.te.ua.

У Польщі агентство з працевлаштування обдурило більше 100 українців

У Польщі викрили агентство з працевлаштування в місті Слупськ Поморського воєводства, жертвами незаконної діяльності якого стали більше сотні українців

Як повідомляє сайт прикордонної служби, в грудні минулого року прикордонники перевірили законність працевлаштування 185 іноземців в одному з посередницьких агентств у Слупську.

У більшості випадків ці люди відпрацювали втричі більше годин, ніб було зазначено у виданих їм дозволах чи »освядченнях».

В результаті перевірки виявилося, що аж 133 громадяни України працювали нелегально. Крім того, агентство незаконно застосувало аутсорсинг до 166 осіб. Всі українці були працевлаштовані на виробництві металевих інструментів. У більшості випадків ці люди відпрацювали втричі більше годин, ніб було зазначено у виданих їм дозволах чи »освядченнях».

Крім того, роботодавець не повідомляв до ужендів праці про те, розпочав роботу іноземець чи ні, відповідно, надавав неправдиву інформацію про обставини, пов’язані з початком та припиненням роботи. Справу проти власника агентства передали до суду, який і призначить йому покарання. Так само до суду потрапили й справи іноземців, яких спіймали на нелегальній роботі.

Читайте також: В Україні можуть легалізувати проституцію та обкласти повій 15% податком

Джерело: Галас
Telegram Channel