Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
У новозбудованій школі в Башликах підтоплює підвал: що каже керівництво і підрядник (Фото)

Школу урочисто відкрили 18 січня.

Фото Суспільного.

У новозбудованій школі в Башликах підтоплює підвал: що каже керівництво і підрядник (Фото)

Новозбудовану школу в селі Башлики Луцького району підтоплює. Вода у підвалі почала збиратися ще з жовтня минулого року

Про це розповів Суспільному розповів мешканець села Олександр Лебідь.

Нагадаємо, 18 січня відбулося свято відкриття школи у селі Башлики Луцького району, в рамках якого учні та батьки мали можливість оглянути новозбудований навчальний заклад з середини

За словами волинянина, у неділю, 16 січня, з підвалу викачували воду, а за ніч вода знову прибула.

«Тут в підвалах вода, починають на третьому поверсі стіни тріскати. Немає відводу води, бруківку поклали, а вода має бути нижче, щоб вода стікала. Ливнівки не так як треба зроблені. Вода стоїть понад блоком, вода стікає під стіни», – зазначив волинянин.

Олександр Лебідь каже: звертався і до забудовника, і до селищного голови, які проблему ігнорують.

«Ми вже три тижні ходимо і прорабу, і забудовнику говоримо про проблему. Просимо – зробіть гідроізоляцію, бо вода буде, а рік часу пройде, буде грибок. Вже гриби почали рости. Забудовник каже: «Все буде добре». Я звертався до голови селищної ради, до його заступників – вони абсолютно нічого не роблять», – додав місцевий житель.

18 січня заклад мають офіційно відкрити, – сказала керівниця управління інформаційної політики облдержадміністрації Каріна Мариневич. 17 січня Суспільне побувало у навчальному закладі, де поспілкувалося з директором та працівниками школи, підрядником та місцевими жителями.

Що кажуть батьки школярів

Аби обговорити недоліки з керівництвом навчального закладу, батьки школярів зібралися в новобудові. Як розповів батько чотирьох учнів Сергій Кузьмик, зовнішній вигляд закладу його влаштовує. Натомість переймається чоловік питанням води у підвалі.

«Я сказав, нічого не знімайте… Знаєте що, хлопці… Олександрович!» – сказав керівник школи.

«Гарна школа, все добре зроблено. Саме болюче питання з водою, щоб не пішов грибок по школі, щоб ліквідували якось, щоб дали гарантію, якщо діти підуть. Багато недоробленого всього є, як і навколо школи, структура, як кажуть, вода стоїть», – додав місцевий житель.

Підтоплення школи: реакція директора та підрядника

Коли і скільки школярів сяде тут за парти, та чи повідомляло керівництво школи про підтоплення у підвалі, Суспільне запитало в директора навчального закладу Анатолія Лясецького. Відповіді керівник закладу не дав.

«Я сказав, нічого не знімайте… Знаєте що, хлопці… Олександрович!» – сказав керівник школи.

Керівник підприємства-підрядника «Олицький агробуд» Олег Войчак розповів, що школа повністю готова до відкриття. Про воду у підвалі, говорить директор підрядної компанії, знає, але що стало причиною підтоплення сказати не може.

«Все зроблено правильно, зроблено згідно з проектом. Є проблема, яка з’явилася тиждень назад. Ми маємо дослідити, вирішити. Чи сказати вам, чи воно з неба, чи з землі прийшло – я на сьогоднішній день не знаю. Об'єкт готовий на 100 %», – каже Олег Войчак.

За словами Олега Войчака, недоліків у будівництві школи немає.

«Підтоплення – це є проблема, яка виникла не знаю у зв'язку з чим. Ми, як будівельна організація, даємо гарантію на свої роботи, якщо це є наша вина, ми її виправляємо», – додав керівник «Олицького агробуду».

Читайте також: У школі на Волині розповіли обставини загибелі 13-річного хлопчика на воді

 

Telegram Channel