Оце так!

Фото REUTERS.

Забили на 90+5 та на 90+7 хвилинах зустрічі

В перенесеному поєдинку 17-го туру АПЛ «Лестер» вдома поступився «Тоттенгему».

«Лисиці» двічі вели в рахунку, але «шпори» завдяки дублю Стівена Бергвейна вирвали перемогу. Станом на 90+4 хвилину «Лестер» був попереду, але 24-річний нідерландець забив на 90+5 та на 90+7 хвилинах, інформує УНІАН.

Це найпізніший камбек в історії АПЛ. Колишній рекорд належав «Манчестер Сіті» - в травні 2012 року «містяни» програвали на 91:14, але в підсумку здолали «Квінз Парк Рейнджерс» з рахунком 3:2.

Це найпізніший камбек в історії АПЛ.

Зауважимо, що «Тоттенхем» продовжив безпрограшну серію в АПЛ до 9 матчів. При Антоніо Конте «шпори» ще не програвали в рамках чемпіонату Англії.

«Лестер» - «Тоттенгем» - 2:3

Голи: Дака, 24, Меддісон, 76 - Кейн, 38, Бергвейн, 90+5, 90+7.

«Лестер»: Шмейхель, Чаглар Сеюнджю, Вестергор, Томас (Джастін, 53), Тілеманс, Меддісон, Олбрайтон, Чудхурі, Дьюсбері-Холл (Сумаре, 88), Дака (Барнс, 75), Лукман.

«Тоттенгем»: Льоріс, Регілон (Бергвейн, 79), Санчес, Емерсон Роял (Доерті, 46), Танганга, Девіс, Хейбьєрг, Вінкс (Ло Сельсо, 74), Скіпп, Кейн, Лукас Моура.

«Манчестер Сіті» після 22 турів має 56 очок. У «Челсі» після 23 матчів - 44 бали. «Ліверпуль» має 45 очок після 21 поєдинку.

«Арсенал» має 35 очок після 20 ігор - у них шосте місце. «Вест Гем» посідає четверту позицію з 37 очками (за 22 матчі).

«Манчестер Юнайтед» набрав 35 балів за 21 матч. В активі «Тоттенгема» 36 очки після 19-и ігор.