Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
«Я не мав і не матиму російського паспорта» – українець Калініченко про життя у Москві

Максим Калініченко.

Фото: instagram.com/makskalina.

«Я не мав і не матиму російського паспорта» – українець Калініченко про життя у Москві

Колишній футболіст збірної України Максим Калініченко проживає у столиці Росії Москві. Ексгравець Дніпра й Таврії розповів про хейт, з яким зіткнувся через своє рішення

Калініченко зазначив, що іноді отримує негативні повідомлення через те, що живе у Москві, передає 24 Канал.

«Нам усім доводиться вибирати, і ніхто нікому нічого не зобов'язаний. Знаю, хто я, що люблю, що мені дорого, і комусь щось доводити не вважаю за потрібне. Якоїсь миті мені стало це не потрібно і нецікаво», – розповів Максим.

Він запевнив, що назавжди залишиться українцем і не візьме російське громадянство. Футболіст зазначив, що живе в Росії з посвідкою на проживання.

Так, я живу у Москві довгий час, але продовжую залишатися українцем, любити Україну.

«Я – українець і завжди ним залишусь, я не мав і не матиму російського паспорта. У мене посвідка на проживання. Це робить мені деякі незручності, але я не бачу сенсу робити якісь речі... Так, у мене багато парадоксів. Так, я живу у Москві довгий час, але продовжую залишатися українцем, любити Україну», – сказав Калініченко.

Максим додав, що вибирає жити так, як вважає за потрібне й не чекати, коли зміняться обставини, які від нього не залежать.

«Мені багато речей незрозумілі, що відбуваються. Ні – зрозумілі, але я не знаю, коли це скінчиться. На жаль, я реаліст, і не можу чекати, коли щось від мене незалежне зміниться. Я вибираю жити своє життя так, як я вважаю за потрібне», – зазначив футболіст.

На завершення Калініченко заявив, що отримує гнівні відгуки на свою адресу й від росіян. «Є чимало нелояльних людей», – резюмував українець.

Що відомо про Калініченка

  • Клубну кар'єру футболіста Калініченко розпочав у 1996 році у Дніпрі. У 2000 році переїхав у московський Спартак і через 8 років повернувся в Україну.
  • У Спартаку українець двічі вигравав тамтешній чемпіонат та Кубок Росії.
  • Протягом трьох років Максим захищав кольори Дніпра, після чого став футболістом сімферопольської Таврії. Закінчив кар'єру у 2014 році.
  • У футболці збірної України Максим провів 47 матчів та забив 7 голів.
  • Після кар'єри футболіста 42-річний Калініченко працював у тренерських штабах українських клубів Металіст II й Полісся. Також українець був у російському клубі Родіна та латвійському – Рига.
  • Працював на українському телебаченні.

Читайте також: Молодого футболіста «Динамо» назвали найкращим в Україні.

Telegram Channel