Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
Посольство США в Києві запросило евакуацію сімей дипломатів…Путін атакує Україну?

Кривавому кремлівському карлику ще мало крові?

Фото із сайту novyny.live.

Посольство США в Києві запросило евакуацію сімей дипломатів…Путін атакує Україну?

Чому наша влада не готує народ до війни з Росією?

США проінформували Україну про ймовірний початок евакуації членів сімей дипломатів із посольства в Києві вже наступного тижня.

Про це інформує «Українська правда» з посиланням на CNN.

За даними джерела, близького до українського уряду, США проінформували Україну про те, що «ймовірно, почнуть евакуацію вже наступного тижня» сімей дипломатів із Києва.

Джерело повідомило, що президент Володимир Зеленський розмовляв з цього приводу з держсекретарем США Ентоні Блінкеном і сказав йому, що якщо Сполучені Штати здійснять такий драматичний крок, то це буде «надмірною реакцією».

Президент Володимир Зеленський розмовляв з цього приводу з держсекретарем США Ентоні Блінкеном і сказав йому, що якщо Сполучені Штати здійснять такий драматичний крок, то це буде «надмірною реакцією».

Згідно з численними джерелами CNN, посольство США в Києві запросило у Держдепартаменту дозвіл на від’їзд усіх другорядних співробітників та членів їхніх сімей.

Представник Держдепартаменту сказав, що їм «нічого оголосити зараз» .

«Ми, як завжди, проводимо ретельне планування на випадок непередбачених обставин у разі погіршення безпекової ситуації», – сказали у Держдепі.

Представник посольства відмовився від коментарів.

Згідно з останньою розвідувальною оцінкою Міністерства оборони України, наданою CNN цього тижня, Росія розмістила в регіоні понад 127 тисяч військових...

Читайте також у нас: «Волинський атовець із «темним минулим» шукає прихистку, як бродячий пес…(Відео)​».

Telegram Channel