Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Неймовірно: Tesla збирає один автомобіль всього 38 секунд

Китайська гігафабрика в Шанхаї досягла небачених темпів виробництва.

Фото nnews.com.ua.

Неймовірно: Tesla збирає один автомобіль всього 38 секунд

Якщо застосувати таку швидкість, то в цілому завод може збирати близько 1,5 мільйона одиниць

Завод Tesla в Шанхаї став найпродуктивнішим у світі заводом зі збирання електромобілів, інформує інтернет-видання nnews.com.ua.

Зокрема, середній час збирання одного автомобіля становить приблизно 34-38 секунди.

Свіжі кадри з безпілотників показують, що китайська гігафабрика Tesla у Шанхаї, як і раніше, працює з надзвичайно високими темпами виробництва, принаймні в пікові періоди, виробляючи все більше електромобілів.

Як повідомляє джерело, Tesla опублікувала 10-хвилинний відеоролик, у якому показано виробництво 18 автомобілів Tesla Model Y. На складання кожної машини йде близько 34 секунд. Інше 10-хвилинне відео показує складання 11 автомобілів Tesla Model 3, на які витрачається близько 55 секунд.

Зокрема, середній час збирання одного автомобіля становить приблизно 34-38 секунди.

Якщо застосувати таку швидкість, то в цілому завод може збирати близько 1,5 мільйона одиниць, тому розумно припустити, що завод Tesla у Шанхаї цілком може мати реальну виробничу потужність 1 мільйон одиниць у 2022 році.

Наразі триває підготовка до будівництва третьої фази Шанхайської гігафабрики Tesla в Китаї, і площа буде збільшена вдвічі у порівнянні з поточною.

Китайський завод Tesla відвантажив понад 480 000 автомобілів у 2021 році. Це складає більшу частину з 936 тисяч автомобілів, поставлених американським автовиробником по всьому світу минулого року.

Читайте також:У самотньої баби Ганни з Волині тепер є своя сонячна станція

Telegram Channel