Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Польща очолила перелік країн, до яких найчастіше їздять українці

До Росії та Білорусі їдуть все менше і менше українців.

Фото Державна прикордонна служба.

Польща очолила перелік країн, до яких найчастіше їздять українці

Держприкордонслужба підрахувала кількість пропускних операцій за минулий рік

 

За переважною більшістю показників, у порівнянні із цифрами 2020-го, відзначається істотне зростання. Тож за підсумками 2021-го беззаперечним лідером для наших співвітчизників залишається Республіка Польща – понад 4,4 млн поїздок (+13%) наших громадян до цієї країни. Друге місце дістається Туреччині із загальною кількістю понад 2 млн українців (*2,1 р.), які здебільшого прямували на відпочинок. Третє – із понад 1,7 млн пропускних операцій (+5%) отримує Угорщина.

Удвічі зросла й кількість подорожей українців до Єгипту – понад 1,4 млн.

Blank Blackboard / Chalkboard with Hand
 

 Удвічі зросла й кількість подорожей українців до Єгипту – понад 1,4 млн. А от РФ демонструє планомірний спад. Минулого року до країни-агресора їздили на 12% українців менше.

Істотний приріст у відсотковому плані демонструють Румунія, Молдова, Словаччина та Німеччина – +32%, +16%, +2% та +20% відповідно. Водночас, кількість громадян України, які їздили в Білорусь, знизилася більш ніж удвічі. Схоже, що в майбутньому її місце у ТОП 10 може зайняти інша країна,  наприклад, Грецька Республіка, яка за підсумками 2021 року демонструє приріст популярності серед українців у 7,5 раза. Зовсім поруч із нею йдуть також Об’єднані Арабські Емірати та Італія.

Читайте також: Камінь-Каширська громада входить до десятки в Україні з найбільшими дотаціями​.

Реклама Google

Джерело: Державна прикордонна служба України.
Telegram Channel