Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Завершення будівництва суперспорткомплексу у Світязі перенесли на рік

Будівництво коштує 58 мільйонів гривень.

Фото Волинська ОДА.

Завершення будівництва суперспорткомплексу у Світязі перенесли на рік

Триває «велике будівництво» мультифункціонального спортивного комплексу у селі Світязь Ковельського району

Про це інформує Волинська ОДА.

Нагадаємо, будівництво на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт» розпочалось у минулому році. У  зв’язку з коригуванням проєктно-кошторисної документації на оплату додаткових робіт, що виникли в ході будівництва та відсутності дофінансування у 2021 році, регіональна комісія ДФРР перенесла термін завершення будівельних робіт на 2022 рік. Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкту становить понад 58 мільйонів гривень. З них 41 мільйон 776 тисяч гривень – це кошти державного бюджету, решта –  місцевого.

Читайте також: Лучани закликають підтримати їхню петицію до влади щодо медобладнання для хворих дітей​.

Спорткомплекс передбачає будівництво двох зблокованих прямокутних споруд. З них – спортивний корпус, де вже зведені та обшиті покриттям металоконструкції для стін, встановлені вікна і двері, облаштовано для майбутнього накриття дах. Поруч – триповерхова цегляна господарська частина висотою 11 метрів. Також спорткомлекс буде оснащено власною котельнею, вимощеним бруківкою майданчиком для стоянки автомобілів. Усі під’їзди до внутрішнього двору комплексу будуть вкриті асфальтобетонним покриттям та пандусами.

Варто відзначити, що проєктом будівництва передбачено додержання нормативів з питань створення безперешкодного життєвого середовища для МГН та заходи щодо енергоефективності.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Telegram Channel