Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Порошенко жодним чином не порушував обов'язків, слідчі дії зриває ДБР – Чумак про допит п'ятого президента

Віктор Чумак.

Фото Газета по-українськи.

Порошенко жодним чином не порушував обов'язків, слідчі дії зриває ДБР – Чумак про допит п'ятого президента

П'ятий президент Петро Порошенко не порушував своїх обов'язків, який поклав на нього суд, і прийшов на допит до Державного бюро розслідувань. Натомість слідчий ДБР знехтував своїми обов'язками, не зустрівши Порошенка та його адвокатів в бюро. Це й призвело до зриву слідчих дій

Про це сказав колишній заступник Генерального прокурора України Віктор Чумак в ефірі 4 каналу.

«У мене немає жодних електоральних симпатій до Петра Олексійовича Порошенка. Але, якщо ми залишаємося у процесуальному полі, то сталося те, що повинно було статися. Слідчий повинен був там стояти як солдат біля бойового прапора і чекати Петра Олексійовича Порошенка, якщо він хотів його взяти на допит. І він не міг відлучатися. Протягом 15-20 хвилин він повинен був стояти, або пів години повинен був стояти», - пояснив Віктор Чумак процедуру проведення слідчих дій.

Він – виконав свої обов'язки. Слідчий – не виконав свої обов'язки, тому що він не дочекався підслідного.

Чумак також зауважив, що у випадку, якщо особи, щодо яких заплановані слідчі дії, запізнюються, то слідчий має зв'язатися з адвокатами та з'ясувати всі обставин.

«На сьогодні виглядає так: Петро Порошенко приїхав у ДБР, там не було слідчого, він поїхав назад. Він виконав свої обов'язки, які поклав на нього суд: з'являтися на допит на вимогу слідчого. Він – виконав свої обов'язки. Слідчий – не виконав свої обов'язки, тому що він не дочекався підслідного. Це виглядає так з процесуальної точки зору», - наголосив він.

Читайте також: Порошенко в інтерв’ю ВВС: ми не дозволимо Путіну зробити Україну «пазлом» на карті Російської імперії​.

Джерело: Газета по-українськи.
Telegram Channel