Курси НБУ $ 41.34 € 45.00
Петро Порошенко в Апеляційному суді: наш ворог – Путін, і ми його переможемо

«Ми – відповідальні державники, і ми переможемо».

Фото Європейська солідарність.

Петро Порошенко в Апеляційному суді: наш ворог – Путін, і ми його переможемо

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в Київському апеляційному суді закликав українців до єднання задля захисту України. Він наголосив – ненависть до політичних опонентів є небезпечною і розколює суспільство

«Сьогодні ми з вами боремося не за Порошенка і навіть не за права людини. Бо якщо вони таке роблять з Порошенком, можете собі уявити, що вони роблять з простими звичайними українцями. Сьогодні ми з вами боремося за Україну», – наголосив Петро Порошенко.

«Саме тому я з перших днів цього процесу закликаю до єдності. Ненависть, якої не має бути, не має розколоти українців. Бо наш головний ворог – Путін, і ми маємо зустріти його сильними та об’єднаними», – говорить п’ятий Президент.

«За нами – правда. Тому що народ з нами, ми переможемо. Але переможемо ми не вас, бо ви просто опоненти, і немає в мене такої мети. А переможемо ми Путіна, бо Україна – не Росія», – звернувся Петро Порошенко до влади.  

«Ми зробили це разом у 2014-му, ми зробимо це разом у 2022-му. І ми будемо разом рухати країну в Європу, як я робив з 2014-го по 2019-й».

«Ми зробили це разом у 2014-му, ми зробимо це разом у 2022-му. І ми будемо разом рухати країну в Європу, як я робив з 2014-го по 2019-й», – нагадав Порошенко.

Лідер «Євросолідарності» зазначив, що єдиний вихід для влади – об’єднати всі демократичні проєвропейські сили для захисту держави. «Запросити до себе всіх лідерів опозиції, вийти пліч-о-пліч і сказати – ми Україну не здамо, ми знайдемо можливість зняти загрозу з фронту, зняти енергетичний зашморг», – зауважує Порошенко.

Читайте також: Адвокат Головань: справа проти Порошенка – це класичні політичні переслідування відповідно до практики ЄСПЛ​.

«Ми точно знаємо, за що ми боремося – за нашу державу, за демократію. Ми боремося за те, за що завжди боролися українці – за свободу. Ми боремося за нашу землю. Ми – відповідальні державники, і ми переможемо», – переконаний Порошенко.

Реклама Google

Джерело: Європейська солідарність.
Telegram Channel