Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Адвокат Порошенка: Матеріали справи сфальсифіковані ДБР, а розгляд апеляції на арешт майна штучно затягують

Що коїться!

Фото eurosolidarity.org

Адвокат Порошенка: Матеріали справи сфальсифіковані ДБР, а розгляд апеляції на арешт майна штучно затягують

Сьогодні судове засідання не відбулося, розгляд перенесли на 9 березня

Розгляд апеляційної скарги на арешт майна Петра Порошенка штучно затягується. Про це біля Київського апеляційного суду заявив журналістам адвокат п’ятого Президента Ігор Головань. Він повідомив, що сьогодні судове засідання не відбулося, розгляд перенесли на 9 березня. 

«У зв’язку з, як нам повідомили, хворобою одного із суддів колегії сьогодні розгляду нашої апеляційної скарги стосовно накладення арешту на майно Петра Порошенка не сталося. Ми просили якнайшвидше його призначити, тому що вважаємо незаконним це накладення решту. Воно порушує всі можливі приписи і законодавства, і принципи верховенства права», – зазначає Головань.

У зв’язку з, як нам повідомили, хворобою одного із суддів колегії сьогодні розгляду нашої апеляційної скарги стосовно накладення арешту на майно Петра Порошенка не сталося.

«Однак, як нам сказали, найближчим можливим днем буде 9 березня. Відповідно ми змушені будемо чекати. Йдеться про те, що тільки сторона п’ятого Президента зацікавлена у якнайшвидшому судовому вирішені цього питання», – констатує адвокат.

Головань також повідомив, що в ухвалі Печерського суду щодо арешту майна виявили кричущі порушення закону. 

«Ми направили до суду доповнення до нашої апеляційної скарги. За цей час ми з’ясували, що кількість порушень законодавства при постановлені Печерським судом ухвали про арешт майна збільшилася. Певні документи, певні матеріали, які виявилися доданими до клопотання прокурора про накладення арешту і на які посилалася суддя при постановленні ухвали про арешт, з’явилися там вже після того,  як було проголошено резолютивну частину рішення», – говорить Ігор Головань. 

«В тих матеріалах, які були представлені нам як адвокатам Петра Порошенка для ознайомлення перед судовим засіданням про розгляд клопотання про арешт майна, цих документів не було. І на цих документах немає жодних слідів відмітки канцелярії, жодних слідів того, що вони взагалі досліджувалися судом в ході судового засідання. Тобто  мова йде про те, що Печерський суд, конкретно суддя, розглядаючи питання про накладення арешту майна, мала якісь позапроцесуальні контакти з представниками ДБР», – зауважує адвокат. 

Він наголосив, що ці матеріали представлені слідчим ДБР на прізвище Гадайчук, який свого часу фальсифікував кримінальну справу проти активістів після пікетів у Межигір’ї за часів Януковича. 

«Ми бачимо, що спеціалісти у фальсифікаціях дуже привітно прийняті в дружний колектив Державного бюро розслідувань і займаються організацією політичних переслідувань і тепер», – констатує Головань. 

Адвокат повідомив, що на засідання також не прийшли прокурори, які знали про перенесення слухань. 

«Ми вважаємо, що саме Генеральна прокуратура зацікавлена в тому, щоб не розглядалися якнайдовше наші апеляційні скарги, оскільки порушення закону, які були допущені саме представниками Генеральної прокуратури, абсолютно очевидні», – резюмує Ігор Головань. 

Реклама Google

Читайте також: Люба наша Бін Двень Двень, подаруй нам медальний дзень-­дзелень!.

Telegram Channel