Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Бездіяльність в умовах російської загрози – це саботаж. «ЄС» закликає владу дати громадам кошти на спротив ворогу

«Без фінансового та ресурсного забезпечення інститут територіальної оборони не зможе повноцінно працювати».

Фото Європейська солідарність.

Бездіяльність в умовах російської загрози – це саботаж. «ЄС» закликає владу дати громадам кошти на спротив ворогу

«Європейська Солідарність» у Київраді привертає увагу Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів до неприпустимості зниження рівня обороноздатності територіальних громад та закликає виділити 300 мільйонів гривень місцевим радам для створення системи національного спротиву

«В умовах зростання зовнішньої загрози існує гостра потреба в ефективному формуванні рівня обороноздатності громад. Для повноцінної роботи системи територіальної оборони на місцевому рівні має бути належне технічне та матеріальне забезпечення. Ми закликаємо парламентарів консолідувати сили та збільшити фінансування на зміцнення обороноздатності держави. Необхідно зменшити соціальне напруження та надати додаткові гарантії для безпеки територіальної громади міста Києва», – наголошує депутат фракції «Європейська Солідарність» у Київраді Вадим Сторожук.

Наразі громадам бракує коштів на територіальну оборону та підготовку національного спротиву, оскільки велика частина місцевих бюджетів виділяється на компенсації різниці тарифів та боротьбу з пандемією.

Читайте також: У Білорусі розкручують брехню про безпілотник з Волині​.

У «ЄС» підкреслюють – наразі громадам бракує коштів на територіальну оборону та підготовку національного спротиву, оскільки велика частина місцевих бюджетів виділяється на компенсації різниці тарифів та боротьбу з пандемією.

«Без фінансового та ресурсного забезпечення інститут територіальної оборони не зможе повноцінно працювати. Тому наша фракція закликає прийняти зміни до державного бюджету України на 2022 рік, збільшивши видатки на оборону та зміцнення обороноздатності держави. Це вкрай важливо в умовах російської загрози. Бездіяльність означає саботаж», – наголошує голова фракції «ЄС» у Київраді Володимир Прокопів.

Реклама Google

Джерело: Європейська солідарність.
Telegram Channel