Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Петро Порошенко виступить на сесії Політичної асамблеї Європейської народної партії

Фото eurosolidarity.org.

Петро Порошенко виступить на сесії Політичної асамблеї Європейської народної партії

7 лютого на запрошення керівництва Європейської народної партії п’ятий Президент України, лідер «Європейська Солідарність» Петро Порошенко виступить з доповіддю на сесії Політичної асамблеї ЄНП, присвяченій виробленню позиції Євросоюзу щодо протидії російській агресії

У своєму виступі Петро Порошенко планує наголосити на необхідності єдності та солідарності європейських партнерів з Україною, наданні політичної, економічної та військової підтримки нашій державі, в тому числі через запровадження превентивних санкцій ЄС проти Кремля, а також схваленні ключових стратегічних рішень щодо України, зокрема стосовно її інтеграції до ЄС та НАТО.

Лідер «Європейської Солідарності» приверне увагу керівництва ЄНП до внутрішніх процесів в Україні та важливості збереження уваги до питань верховенства права і незалежності правосуддя в нашій державі.

Також лідер «Європейської Солідарності» приверне увагу керівництва ЄНП до внутрішніх процесів в Україні та важливості збереження уваги до питань верховенства права і незалежності правосуддя в нашій державі.

Читайте також: «Трухін є куратором «Великого будівництва» в парламенті: Загребельська пояснила, чому Зеленський захищає нардепа 

Telegram Channel