Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
Волинський бігун встановив особистий рекорд на міжнародних змаганнях

Спортсмен встановив особистий рекорд – 46.67 секунд в бігу на 400 метрів.

Фото Суспільне Волинь.

27-річний волинський легкоатлет Данило Даниленко виборов друге місце у фіналі з бігу на 400 метрів під час Світового легкоатлетичного туру в приміщенні – World Athletics Indoor Tour Silver

Про це пише Суспільне.

Згідно з результатами конкурсу, на змаганнях в місті Острава (Чехія) спортсмен встановив особистий рекорд – 46.67 секунд, – інформують на сторінці Федерації легкої атлетики України.

Попередній свій рекорд на аналогічній дистанції – 47.07 секунд – Данило Даниленко показав на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих у приміщенні, який відбувся наприкінці січня цього року.

Після змагань в Чехії Данило Даниленко приїде в Україну на збори, котрі відбуватимуться в Сумах.

Першу сходинку світового легкоатлетичного туру обійняв легкоатлет зі Швеції, який фінішував із результатом 46.42 секунд. Данилу Даниленку вдалося вирватися на долю секунди та залишити позаду легкоатлета з Нідерландів, який фінішував з результатом 46.67 секунд.

Як розповів Суспільному телефоном тренер спортсмена Олег Вегнер, після змагань в Чехії Данило Даниленко приїде в Україну на збори, котрі відбуватимуться в Сумах та візьме участь у відборі на Чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні, який відбудеться в Белграді 18-20 березня.

Що відомо

• Данило Даниленко – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики (біг на 400 метрів, біг на 400 метрів з бар’єрами, змішана естафета 4х400 м). Народився 10 жовтня 1994 року в Черкасах, з 2015 року спортсмен виступає за Волинську область. Коли легкоатлет у 2013 році увійшов в юніорську групу, змінив тренера та переїхав у Донецьк. З початком війни разом з тренерами переїхав у Луцьк.
  • Вирішальним для спортсмена був чемпіонат України з легкої атлетики, який проходив 18-20 червня 2021 року в Луцьку. Данило фінішував третім з результатом 46,94 і тим самим виборов місце на Олімпіаді-2020.
  • Спортсмен є вихованцем Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності. Його тренують Сергій Басенко, Олена та Олег Вегнери.