Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
В аеропорту «Бориспіль» у валізі знайшли чотирьох обмотаних скотчем соколів: пасажир-бузувір намагався переправити птахів до Катару (Відео, фото)

Як же ж так?!

Фото ДПС України.

В аеропорту «Бориспіль» у валізі знайшли чотирьох обмотаних скотчем соколів: пасажир-бузувір намагався переправити птахів до Катару (Відео, фото)

Щоправда, чоловік, на якого було зареєстровано багаж, паспортний контроль не проходив і на посадку не з'явився...

Українські прикордонники в аеропорту «Бориспіль» під час огляду багажу пасажирів виявили загорнутих у тканину і обмотаних клейкою стрічкою чотирьох соколів.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України.

Незвичайний товар - чотирьох соколів знайшли серед багажу. Птахи були загорнуті в тканину і обмотані клейкою стрічкою.

«Сьогодні в аеропорту «Бориспіль» співробітники Держприкордонслужби, працівники митниці, СБУ та Служби авіаційної безпеки виявили «живий» вантаж, який українець планував переправити до Дохи. Незвичайний товар - чотирьох соколів знайшли серед багажу. Птахи були загорнуті в тканину і обмотані клейкою стрічкою», - йдеться у повідомленні.

Встановлено, що птахів намагався перевезти до Катару українець 1966 року народження. Саме на нього був зареєстрований цей багаж, однак сам він паспортний контроль не проходив і на посадку не з'явився.

Соколів вилучили, а стосовно порушника будуть складені відповідні документи, додали в ДПСУ.

Реклама Google

Читайте також: В Андрія Ярмоленка великі проблеми: рекламував одну із букмекерських контор – хоча, як гравець АПЛ, не мав права цього робити.

Telegram Channel