Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Головихи двох сільрад після смерті самотніх односельців «малювали» підробні «заповіти» на користь своїх родичів

Немає слів...

Фото politosvita.ba.org.ua

Головихи двох сільрад після смерті самотніх односельців «малювали» підробні «заповіти» на користь своїх родичів

Таким чином, на підставі сфальсифікованих документів зазначені особи, серед яких і чоловік однієї з чиновниць, незаконно отримали у власність три земельні паї загальною площею майже 9 гектарів

Слідчі Хмельницького районного управління поліції завершили розслідування та направили до суду кримінальне провадження відносно двох голів сільських рад з Деражнянщини, які зловживали службовим становищем та підробляли документи, повідомляє Сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Обидві посадовиці після смерті кількох самотніх односельчан, які за життя нікому не заповіли своє майно, підробили їхні заповіти на користь своїх родичів та знайомих.

Обидві посадовиці після смерті кількох самотніх односельчан, які за життя нікому не заповіли своє майно, підробили їхні заповіти на користь своїх родичів та знайомих. Таким чином, на підставі сфальсифікованих документів зазначені особи, серед яких і чоловік однієї з чиновниць, незаконно отримали у власність три земельні паї загальною площею майже 9 гектарів.

Відносно обох голів слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 1 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Наразі справи направлені до суду на розгляд.

Читайте також: Київське «Динамо» хоче купити капітана тираспольського «Шерифа» зі зростом 1,96 м.

Telegram Channel