Курси НБУ $ 36.57 € 37.30
Усі бійці тероборони мають отримати зброю: Порошенко ініціює зміни до закону

Ще одна позиція — збільшення фінансування суб’єктів місцевого самоврядування для підвищення забезпечення підрозділів тероборони.

Фото eurosolidarity.org.

Усі бійці тероборони мають отримати зброю: Порошенко ініціює зміни до закону

Він також закликав передбачити додаткові кошти на фінансування Державного оборонного замовлення

До закону про територіальну оборону мають бути внесені зміни, які дозволять усім бійцям тероборони мати зброю. Про це після наради в Голови Верховної  Ради сказав журналістам п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, йдеться на сайті цієї політичної сили.

«Ми запропонували внести зміни до закону про територіальну оборону, які дозволяють мати зброю всім бійцям територіальної оборони, а не лише так званим  добровільним громадським організаціям свою власну зброю використовувати для захисту. І думаю, що це прибере будь-які бюрократичні перепони для розгортання підрозділів територіальної оборони і збільшення ефективності захисту», – вважає Порошенко.

«Ми запропонували внести зміни до закону про територіальну оборону, які дозволяють мати зброю всім бійцям тероборони, а не лише так званим  добровільним громадським організаціям свою власну зброю використовувати для захисту», – вважає Порошенко.

«Ще одна позиція — збільшення фінансування суб’єктів місцевого самоврядування для підвищення забезпечення підрозділів територіальної оборони приміщеннями, кімнатами для зберігання зброї, комплектації особового складу і створення реальних можливостей для відсічі», – говорить Порошенко.

Він також закликав передбачити додаткові кошти на фінансування Державного оборонного замовлення. «Щоб разом з тією військовою допомогою, яку отримує сьогодні Україна, ми мали забезпечити і власним коштом власні оборонні замовлення», – говорить Порошенко. 

«Ми також попросили розглянути позицію розгортання програми на кшталт Ленд-лізу. Для того, щоб Україна мала можливість позичити зброю. І це буде вже значно більший обсяг. Причому не тільки літаками. А й я сподіваюсь, що з наступного тижня у нас буде і автомобільним транспортом військова допомога. Принаймні так мені кажуть партнери», – зазначає п’ятий Президент. 

«Ми сьогодні спілкуємось по телефону. Бо хочу вам нагадати – Зеленський обмежив мої можливості відвідування наших партнерів як в Європі, так і в Сполучених Шататах. І все рівно ми робимо все від нас залежне для того, щоб захистити Україну», – наголошує Порошенко. 

Читайте також:«Не віддамо країну російському агресору». У Києві тисячі людей вийшли на Марш єдності за Україну

Telegram Channel