Курси НБУ $ 39.40 € 42.34
Волинянки стали срібними призерками Чемпіонату України з паверліфтингу

У загальнокомандному заліку збірна Волинської області посіла бронзову сходинку п’єдесталу.

Фото Управління молоді та спорту Волинської ОДА.

У місті Коломия протягом 12-14 лютого відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок

У змаганнях участь взяли волинські спортсмени, яким вдалося здобути в актив області 2 срібні медалі, інформує Управління молоді та спорту Волинської ОДА.

Зокрема, срібними призерками чемпіонату України стали Софія Бабіляс у ваговій категорії 63 кг та Оксана Мотрунчик у ваговій категорії 47 кг.

Вітаємо спортсменок та їх тренера Олега Хом’яка і зичимо підкорення нових спортивних вершин!